
Тим директорът на Мерцедес Рос Браун засипа с похвали Михаел Шумахер за четвъртото му място в състезанието за Голямата награда на Южна Корея.
„Всички в отбора свършиха чудесна работа този уикенд и бяха възнаградени със страхотния резултат на Михаел. Той направи изключително добро състезание. Възползва се от всички предоставили му се възможности и не направи нито една грешка, предвид неблагоприятните условия на пистата ", каза развълнуваният Рос Браун след състезанието.
„Много съм щастлив от резултата си в днешното състезание, за който трябва да благодаря на всички в отбора, които си свършиха работата перфектно", коментира и самият Шумахер.
Все пак от Мерцедес признаха, че състезанието е можело да се развие още по-добре за тях, но за съжаление другият пилот на тима Нико Розберг отпадна от надпреварата, след сблъсък с болида на Марк Уебър.
„Можеше да бъде и по-добре, защото Нико беше в много силна позиция и ние сме разочаровани, че той не успя да завърши състезанието", добави Браун.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ