Увеличиха капацитета на Гран При на Сингапур

снимка: app.stb.gov.sg

Организаторите на Гран При на Сингапур обявиха, че са увеличили капацитета на трибуните край пистата, тъй като интересът към надпреварата е огромен.

 

Трибуната, която се намира до последния завой на трасето ще бъде удължена, а нова трибуна вече бе построена до завой номер 14. На нея има допълнителни 1500 седящи места, които ще бъдат пуснати в продажба от утре.

 

Надпреварата ще се проведе на 28 септември 2008 г., а 90 % от билетите за състезателния уикенд в Сингапур вече са продадени.