
Старши треньорът на Валенсия Унай Емери призна, че отборът му е бил надигран от Реал Мадрид при загубата с 2:0 на „Сантяго Бернабеу".
„Реал Мадрид бяха по-добри и това се вижда от резултата. Много е трудно да вземеш нещо на „Бернабеу". Резултатът е справедлив,а ние не успяхме да се противопоставим", каза Емери на пресконференцията след срещата.
„Дойдохме в Мадрид за победа, но противникът ни се бори за титлата и просто беше по-добър от нас. Разликата е, че те имаха много повече положения и успяха да отбележат две от тях", добави наставникът на Валенсия.
„Вече мислим за следващия мач. До края на сезон трябва да постигнем 5 победи", завърши Унай Емери.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ