
Старши треньорът на Реал Мадрид Мануел Пелегрини похвали футболистите си след победата с 2:0 над Валенсия, която остави „белия балет" в борбата за титлата в Испания.
„Отборът поддържа едно и също ниво през целия сезон. На „Бернабеу" имаме 15 победи от 16 мача. Винаги сме подобрявали представянето си след трудни моменти. След отпадането от Шампионската лига и загубата от Барселона, ние показахме дух и аз съм горд от колективните усилия на отбора, както и от всеки играч поотделно", каза Пелегрини на пресконференцията след мача с Валенсия, като отбеляза, че не го интересува Барселона, а само играта на неговия отбор.
„Не ме интересува какво прави Барселона. Вече играхме срещу тях. Нямам време да гледам Барселона. Единственото нещо, което ме интересува е представянето на Реал и ние показахме, че притежаваме голям дух в мачовете с Алмерия и Валенсия", добави чилийският специалист.
„Реал Мадрид винаги излиза за победа, още от първия мач за сезона. Отборът винаги е показвал това, като изповядва нападателен футбол с много голови положения", каза още наставникът на „белия балет".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ