Уилямс ще представи новия си болид на 19 януари

снимка: БГНЕС

Представянето на новия болид на тима на Уилямс за сезон 2009 ще се състои на 19 януари, съобщи Autosport. Представянето ще се проведе на новата португалска писта в "Алгарве". На 19 януари пилотите Нико Розберг и Кадзуки Накаджима ще стартират тестовете за новия шампионат във Формула 1 с тима на Уилямс.