
снимка:
БГНЕС
Представянето на новия болид на тима на Уилямс за сезон 2009 ще се състои на 19 януари, съобщи Autosport. Представянето ще се проведе на новата португалска писта в "Алгарве". На 19 януари пилотите Нико Розберг и Кадзуки Накаджима ще стартират тестовете за новия шампионат във Формула 1 с тима на Уилямс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ