
Лондонският Уест Хям привлече пети нов футболист за това лято, след като на "Ъптън Парк" вече акостираха Томас Хитцелшпергер, Пабло Барера, Фредерик Пикион и Тал Бен Хаим.
Тригодишен контракт с "чуковете" подписа новозеландският национал Уинстън Рийд, който за последно защитава цветовете на датския Мидтийланд.
Рийд бе един от героите за "кивитата" на приключилия наскоро Мондиал 2010 в ЮАР, след като именно с негов гол Нова Зеландия изравни на Словакия в първия си мач на турнира.
22-годишният Рийд се изявява на позицията десен бранител, като има мачове и за младежкия национален отбор на Дания, преди да започне да играе за родината си.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ