Уест Хям с пето ново попълнение, новозеландски национал подписа с "чуковете"

Лондонският Уест Хям привлече пети нов футболист за това лято, след като на "Ъптън Парк" вече акостираха Томас Хитцелшпергер, Пабло Барера, Фредерик Пикион и Тал Бен Хаим.

 

Тригодишен контракт с "чуковете" подписа новозеландският национал Уинстън Рийд, който за последно защитава цветовете на датския Мидтийланд.

 

Рийд бе един от героите за "кивитата" на приключилия наскоро Мондиал 2010 в ЮАР, след като именно с негов гол Нова Зеландия изравни на Словакия в първия си мач на турнира.

 

22-годишният Рийд се изявява на позицията десен бранител, като има мачове и за младежкия национален отбор на Дания, преди да започне да играе за родината си.