Литекс следва пътя на Левски - след БАТЕ и Жилина, "оранжевите" ще премерят сили и с Дебрецен

галерия:

снимка: Булфото

Литекс съмнително много върви по пътя на Левски в европейските клубни турнири. След като вече премериха сили, за съжаление неуспешно с отборите на БАТЕ (Борисов) и Жилина, сега "оранжевите" ще тестват себе и срещу унгарския Дебрецен в 3-ия предварителен кръг на турнира Лига Европа.

 

Както е известно, миналата година унгарците спряха "сините" по пътя към груповата фаза на Шампионската лига, а сега ще опитат да сторят същото и с друг български тим.

 

Дебрецен ще бъде домакин в първия мач на 19 август, докато Литекс ще домакинства в реванша след седмица.