
Пилотът от Форлула 1 Марк Уебър направи демонстрация с кола на Ред Бул по улиците на Банкок пред повече от 150 000 фенове, които видяха зрелището в столицата на Тайланд.
Събитието бе организирано заради рожденият ден на 84-годишния крал на Тайланд Бумибол Адулядей.
За първи път тази година демонстрация на Ред Бул привлича толкова много публика. Уебър се срещна с краля и след това австралиецът вдигна адреналина на зрителите.
Тази година отборът на Ред Бул направи шоу в Дубай, Литва, Полша,Домениканската република, Колумбия, Англия, Ирландия, Италия, Австралия, Германия и други страни.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ