Уебър прави шоу пред 150 000 в Банкок

галерия:

Пилотът от Форлула 1 Марк Уебър направи демонстрация с кола на Ред Бул по улиците на Банкок пред повече от 150 000 фенове, които видяха зрелището в столицата на Тайланд.

 

Събитието бе организирано заради рожденият ден  на 84-годишния крал на Тайланд Бумибол Адулядей.

 

За първи път тази година демонстрация на Ред Бул привлича толкова много публика. Уебър се срещна с краля и след това австралиецът вдигна адреналина на зрителите.

 

Тази година отборът на Ред Бул направи  шоу в Дубай, Литва, Полша,Домениканската република, Колумбия, Англия, Ирландия, Италия, Австралия, Германия и други страни.