Уебър поздрави Фетел и заяви, че следващата година отново ще се бори за титлата

галерия:

Пилотът на Ред Бул Марк Уебър заяви, че се радва на успеха на своя съотборник Себастиян Фетел, който спечели Гран При на Абу Даби и стана световен шампион. Австралиецът също така заяви, че следващата година отново ще се бори за титлата във Формула 1.

 

Запитан дали ще се опита да стане шампион през следващия сезон Уебър отговори кратко, но ясно: "Да".

 

"Поздравявам Фетел за спечелената от него титла", заяви Уебър.

 

"Опитах се да се представя по най-добрия начин. През сезона имах страхотен екип около себе си и съм благодарен на хората от отбора, но ако трябва да съм честен в последното състезание не се представихме така, както искахме", заяви Уебър.

 

"Две шампионски титли за тима на Ред Бул, не е никак лош резултат за нас", завърши Уебър.