Уебър: Медиите изопачиха моето мнение за Люис

снимка: БГНЕС

Австралийският пилот на Ред Бул Марк Уебър реагира гневно на медийното отразяване на неговите коментари за Люис Хамилтън.

 

Повечето от медии интерпретираха думите на Уебър като намек, че пилотът на Макларън Мерцедес може да направи фатален инцидент по време на състезание заради агресивността си на пистата.

 

"Много съм разочарован от заглавията в медиите. Разочарован съм от пресата - те идват при теб за да си кажеш експертното мнение, но понякога просто те съдират. Аз знам, че никога не съм казвал думата "убивам". Казах много позитивни неща за Люис", заяви Уебър.