Удариха Минев и настъпи хаос, сподели Стойчо Стоев

снимка: levski.bg

Старши треньорът на Левски Стойчо Стоев коментира прекратения мач с ФК Улисес. Заради масов побой между футболистите контролата бе прекратена в 65-ата минута при резултат 2:1 за арменския лидер в местния шампионат.

„Oт първата минута мачът започна грубо и нервно. Преди да стане мелето удариха Веско Минев и от там нататък не се знаеше кой какво прави. Ситуацията стана неуправляема.

Може би и съдията е виновен, тъй като не санкционира очевидно остри влизания, някои за червен картон“, заяви Стоев, цитиран от официалния сайт на Левски. Що се отнася до спортно-техническата част, наставникът коментира:

„През първото полувреме играхме добре, но направихме детинска грешка в края. Има неща, които определено бяха добри. Мисля, че има повече широта на атаката и напредък. Ще променим нещата в положителна насока".