
След като отпадна в днешната първа квалификационна сесия за утрешния старт за Гран При на Монако пилотът на Тойота Ярно Трули се оплака, че в най-добрата му обиколка е бил блокиран от един от болидите на Рено.
"Цял уикенд изпитваме затруднения. Не можахме да разгърнем потенциала си. Справих се много добре с последните завой на бързата си обиколка, в която поддържах страхотно темпо, но един от автомобилите на Рено ме блокира. Докладвах за това на стюардите и те ще прегледат случая", обясни опитният италианец.
Към края на Q1 Трули бе блокирн от Фернандо Алонсо, който бе на път към бокса, тъй като вече си бе осигурил участие в Q2.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ