Трима от Реал пропуснаха днешната тренировка

Фернандо Гаго, Жулиен Фобер и Пепе пропуснаха днешната тренировка на своя тим Реал Мадрид и участието им в градското дерби с Атлетико през уикенда е под въпрос, съобщи Marca.

 

Гаго страда от лека контузия в глезена, която получи в мача с Ливърпул в турнира Шампионска лига, но има вероятност да се възстанови до мача с Атлетико. Пепе обаче най-вероятно ще пропусне мадридското дерби, но се очаква да е годен за реванша с "мърсисайдци" след седмица.

 

Фобер бе третият играч, който не тренира с "белия балет" днес и със сигурност ще пропусне мачовете в Ла Лига и на Анфийлд, заради трайна контузия и все още не е ясно кога френският национал ще се завърне в игра.