Фабрегас: Тръгвам си, ако Венгер напусне

Капитанът на Арсенал Сеск Фабрегас направи интересно изявление пред Радио Каталуния, като заяви, че вижда бъдещето си извън Арсенал, ако мениджърът на клуба Арсен Венгер напусне „Емирейтс".

 

„Ако Арсен напусне, много е вероятно да помисля дали да не го последвам", сподели испанецът.

 

„Засега мога да кажа, че съм щастлив в Арсенал, защото това е идеален клуб за мен. Не желая да коментирам нищо относно контузията ми, надявам се да се върна в игра в средата на април."

 

Фабрегас получи тежка контузия по време на сблъсъка от английската Висша лига с Ливърпул през декември, която го извади от игра за срок от четири месеца.