
Националният селекционер на Япония Такеши Окада сподели първите си впечатления от първото поражение на азиатците на световните финали от Холандия с 0:1.
„Първоначалната ни цел бе да наблегнем на защитата, за да объркаме съперника си", заяви тактикът пред Reuters. "Изиграхме прилично първо полувреме, но бе ясно, че няма как да удържим отбор като Холандия с подобна тактика и безидейност в нападение. Казах на момчетата да покажат куража и агресията си на терена, но реакцията им бе малко закъсняла", съжали Окада.
Затворената игра на японците не постигна желания резултат и остави съдбата им за последната среща с Дания, която ще реши кои отбори от група Е ще продължат на 1/8-финалите на Мондиала.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ