
снимка:
news.yahoo.com
Нападателят на Франция Никола Анелка бе изваден от състава на "петлите" за Световното първенство, след като има информация, че той е обидил треньора си Реймон Доменек, предаде БГНЕС.
Новината бе съобщена от Френската футболна федерация. Анелка е обидил много грубо Доменек на почивката на мача срещу Мексико, загубен с 0:2, както съобщи по-рано "L'Equipe".
"Решението да извадим Анелка от състава бе взето", разкри вицепрезидентът на Френската футболна федерация Ноел Ле Грае пред френското радио "RTL".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ