
Пауло Бенто нямаше как да не е разочарован, след като видя неговия Спортинг да губи с катастрофалното 0:5 от Байерн Мюнхен на своя „Жозе Алваладе". „Обяснение? Мисля, че резултатът беше несправедлив през първата част. Тогава бяхме по-добри от Байерн. Направихме грешка и ни вкараха. Имахме шансове да отбележим, но започнахме зле след почивката. Вместо да изравним получихме втори гол, след това трети и изгубихме самоувереност. Байерн са много опитен отбор и не им беше трудно да увеличат резултата след това. Спортинг пък беше много дезорганизиран." изрази разочарованието си Бенто. След този резултат шансът на Спортинг да продължи напред е повече от минимален.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ