
Капитанът на Ювентус Алесандро Дел Пиеро вярва, че отборът му е във все още добра позиция за атакуване на четвъртфиналите на Шампионската лига, въпреки допуснатата загуба от Челси късно снощи.
"Бианконерите" загубиха от Челси с 1-0 на Станфорд Бридж в интересен сблъсък. Въпреки поражението, Дел Пиеро вярва, че отборът му има сили да премине в следващата фаза на турнира.
"Не сме доволни от показаното тази вечер и най-вече от резултата. Смятам, че заслужавахме най-малко равен", каза Дел Пиеро в интервю след мача. "Но ние ще си извадим поуки от загубата и със сигурност ще бъдем по-добре подготвени за реванша в Торино, където трябва да направим повече", добави футболистът.
"Челси е страхотен тим и те го доказаха тази вечер", завърши капитанът на Ювентус.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ