Треньорът на Сарагоса: Барса бяха много по-силни

Треньорът на Реал Сарагоса Марселино призна, че играчите му са били победени от „една много по-силна от неговия отбор" Барселона след претърпяния погром с 1:6 на „Камп Ноу" от настоящите шампиони.

 

"Барселона бяха много по-силни от нас и победиха. Преди мача се говореше, че имаме повече шансове от всякога да победим, но смятам, че имахме еднакви шансове както преди седмица или преди това, но на „Камп Ноу" винаги е изключително трудно да победиш", заяви след мача специалистът.

 

"Направихме голяма грешка да им позволим да вкарат три гола от статични положения. Когато не играеха по-най добрия начин в атака, ни отбелязаха два пъти от корнери."

 

Марселино продължи с изказването си, като обърна внимание на крайния резултат, който въпреки че е много тежък, според него не представлява точното отражение на мача.

 

„Очаквах да се борим и смятам, че дадохме всичко от себе си, но във всеки случай не играхме толкова зле. Резултатът е твърде съкрушителен за това, което видяхме на терена", завърши той.