
Старши-треньорът на сръбския Мега Хипо Лизинг Михайло Увалин изрази съжаление след загубата на неговия тим от Рилски Спортист на полуфинала на Балканската лига, игран тази вечер в Самоков.
Увалин поздрави своите съперници и бе на мнение, че една атака е можела да реши мача. "Поздравления за отбора на Рилски Спортист за тяхната заслужена победа. Ние също имахме шанс да спечелим в самия край. Както казах и днес на пресконференцията- всичките четири отбора са доста равностойни и дори и едно нападение може да е достатъчно за победата. В края може би изиграхме нашата последна атака прибързано и вместо стрелба от тройката, можехме да опита атака към коша и да изравним резултата. В същото време бих искал да кажа, че Рилски Спортист заслужиха победата си и класирането на финала. Те спечелиха няколко мача с малка разлика, но това не значи, че не са качествен и добър отбор."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ