
Старши-треньорът на Рилски Спортист Александър Тодоров сподели след победата на неговия тим над Мега Хипо Лизинг на полуфинала на Балканската лига, че е изключително доволен от представянето на отбора.
Тодоров поздрави и своите опоненти, които показаха достойна игра. "Искам да благодаря на Мега за честния двубой. Те изиграха добър мач, много по-добър от това, което очаквахме. Не очаквах толкова труден мач, какъвто имахме днес. Те доказаха, че са много добър отбор с отлични играчи. Страхиния Драгичевич ни изненада- той не игра в последния мач от сръбската лига, а също така игра и много по-добре отколкото в предишните срещу помежду ни. Всеки път, в който дръпвахме напред в резултата, той бе играча, който имаше отговор за техния отбор. Щастлив съм, че сме на финала", бяха думите на специалиста.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ