Треньорът на Германия: Нямахме шанс

снимка: fibaeurope.com

Старши треньорът на Германия Имре Ситя каза след загубата от България с 67:66, че малко не е достигнало на отбора му да победи. Унгарският специалист смята, че се е получил добър мач и заяви, че е доволен от своите баскетболистки.

 

"Доволен съм, играхме добре. Имаше няколко момента в мача, които допринесоха за загубата ни. Дойдохме тук, за да играем добър баскетбол, естествено искахме да спечелим, но в последния момент нямахме шанс", каза Имре Ситя.