
снимка:
nba.com
Отборът на Лос Анджелис Лейкърс победи със 105:88 Кливлънд Кавалиърс в дербито от НБА за изминалата нощ.
Пред почти 20 000 зрители Коби Брайънт и компания се справиха с втория в източната конференция. Поу Гасол реализира „дабъл-дабъл" и бе най-резултатен за Лейкърс с 22 точки и 12 спечелени борби.
Коби Брайънт добави 20. Звездата на Кливлънд Леброн Джеймс записа 23 точки и 9 борби. Лос Анджелис Лейкърс продължават да са лидери в Западната конференция с 32 победи и 8 загуби.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ