
снимка:
skysports.com
Треньорът на Фълъм Рой Ходжсън похвали своите момчета след победата над Суонси с 2:1 в мача от ФА Къп, игран снощи. „Бях изненадан от енергичността на състезателите ми тази вечер. Играхме много активно само ден след мача от Премиършип срещу Уест Бромич. Мога само да похваля играчите си за начина, по който се подготвиха за този мач. Започнахме да търсим победата още от първата минута и това ми допадна много. След това показахме много характер и успяхме да се върнем след 0:1. Мачът беше много оспорван и с много положения и затова трябва да поздравя Суонси за откритата игра." заяви Ходжсън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ