
снимка:
goal.com
Нападателят на Милан Филипо Индзаги е зареден с енергия и брои минутите до срещата на „росонерите" с Вердер Бремен утре вечер, която ще реши дали италианците ще успеят да се доберат до следващата фаза на Купата на УЕФА. Първият мач в Германия завърши 1:1 преди седмица.
„Готов съм за мача, въпреки че съм отвикнал да играя два-три мача поред. Не искам да пропускам толкова важен мач като този с Вердер. Готов съм за чудесен втори полусезон." заяви Суперпипо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ