
снимка:
bundesliga.de
Треньорът на Байер (Леверкузен) Бруно Лабадия заяви, че целите пред отбора са класиране в европейските клубни турнири. Утре "аспирините" се изправят срещу Байерн (Мюнхен) в 1/4-финална среща от турнира за Купата на Германия.
"Играем слабо в последните мачове. Въпреки това, имаме шансове да си спечелим място в евротурнирите. Изоставаме на 5 точки от местата даващи право на участие в Шампионската лига.
Ще се опитаме да стигнем и финал за Купата на страната. Имаме труден мач срещу Байерн, но съставът ни е млад и амбициозен и ще даде всичко от себе си срещу баварците", каза Лабадия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ