Треньорът на Байер (Л) се цели в евротурнирите

снимка: bundesliga.de

Треньорът на Байер (Леверкузен) Бруно Лабадия заяви, че целите пред отбора са класиране в европейските клубни турнири. Утре "аспирините" се изправят срещу Байерн (Мюнхен) в 1/4-финална среща от турнира за Купата на Германия.

 

"Играем слабо в последните мачове. Въпреки това, имаме шансове да си спечелим място в евротурнирите. Изоставаме на 5 точки от местата даващи право на участие в Шампионската лига.

 

Ще се опитаме да стигнем и финал за Купата на страната. Имаме труден мач срещу Байерн, но съставът ни е млад и амбициозен и ще даде всичко от себе си срещу баварците", каза Лабадия.