Байерн без Лам и Лука Тони срещу Леверкузен

снимка: bundesliga.de

Две от звездите на Байерн Мюнхен - Лука Тони и Филип Лам няма да вземат участие в четвъртфинала за Купата на Германия срещу Байер Леверкузен.

 

Лам все още не е напълно оздравял от грип, който не му позволи да вземе участие и в мача срещу Вердер (0:0) през уикенда. Лука Тони пък още не е напълно възстановен от възпаление на ахилеса и също ще почива.

 

Радостната новина за треньора на „баварците" Юрген Клинсман е, че в състава се завръща белгиецът Даниел ван Буйтен.

 

Леверкузен посреща Байерн в сряда, 4 март от 21:30 часа.