Тотнъм шокира "Олд Трафорд" - 2:0 на полувремето срещу Юнайтед

Английският шампион Манчестър Юнайтед губи с 0:2 домакинството си на Тотнъм след 45' минути игра на „Олд Трафорд", като точни за „шпорите" бяха Дарън Бент и Лука Модрич. Българският национал Димитър Бербатов е титуляр за „червените дяволи".


Гостите откриха в 29' минута, когато Бент реализира след центриране на Ведран Чорлука и неубедителна изява на Рио Фърдинанд, а само три по-късно Модрич укроти топката на гърди след подаване на Ленън и удвои аванса на своя отбор.


До края на полувремето бразилският вратар на Тотнъм Аурелио Гомеш на два пъти се намеси добре след изстрели на Кристиано Роналдо и Уейн Рууни, с което запази сериозната преднина на „шпорите".