Мойс: Не съм доволен, вкараха ни два гола от контраатака

Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс бе видимо недоволен след домакинската загуба на „карамелите" с 1:2 от Манчестър Сити, като наставникът намери причина за поражението в неконцентрираната игра в отбрана на неговите футболисти.


„Очаквах да спечелим този мач, затова и съм наистина разочарован от загубата", сподели Мойс след срещата. „Загубихме след две попадения от контраатака на съперника. Доколкото си спомням, първият гол стана след наше изпълнение на статично положение, а вторият след опит за изстрел към тяхната врата. В тези ситуации не се защитавахме добре, поради което бяхме наказани."


Евертън понесе друг тежък удар, след като централният бранител на тима Фил Ягиелка получи травма в коляното и бе изнесен на носилка.


„Все още чакаме потвърждение за състоянието на Фил, но нещата не изглеждат никак обнадеждаващо", завърши мениджърът.