
Капитанът на Рома Франческо Тоти призна, че е притеснен от слабите резултати на отбора му напоследък, но чака с нетърпение мача от Шампионската лига срещу Челси и мечтае да вкара пет гола на „Стамфорд бридж".
„Притеснени сме от лошите резултати. Все пак отборът ни е силен и можем да се мерим с всички. Сигурен съм, че ще започнем да побеждаваме. Проблемът ни са лошите резултати. Искам да вкарам пет гола на такъв престижен стадион като „Стамфорд бридж" и срещу един от най-добрите отбори в света." заяви Тоти.
Ако днес „вълците" успеят да бият Челси, могат да станат първи в групата. Все още не е сигурно, че капитанът на Рома ще може да вземе участие в мача.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ