Пелегрини доволен от нападателите си

снимка: БГНЕС

Старши треньорът на Виляреал Мануел Пелегрини похвали нападателите на отбора след изразителната победа с 6:3 срещу датския Олборг. "Жълтата подводница" поднесе незабравим спектакъл пред пълните трибуни на "Ел Мадригал" и хвърли в екстаз привържениците си.

 

"Ако трябва да съм честен, не знаех какъв мач ще се получи. Във футбола може да се солучи всичко. Най-много от всичко ме радват 6-те гола, които отбелязахме. Нападателите бяха на изключително ниво в тази среща", каза Пелегрини.

 

"С тази победа направихме крачка към класирането ни напред. Надявам се, че още в следващите два мача ще си осигурим  излизане от групата", завърши чилийският специалист.