Торо Росо обявява пилотите си до края на месеца

снимка: f1fanatic.co.uk

Отборът на Торо Росо трябва да обяви пилотите си за 2009 година във Формула 1.

 

Бившият шеф на тима Герхард Бергер коментира ситуацията в Торо Росо в интервю за швейцарското списание "Блик".

 

"Аз лично взех правилното решение и то според мен в правилното време да продам своя дял. За 2009 година отборът намери добър и бърз пилот, става дума за Себастиен Буеми", коментира австриецът.

 

Очаква се отборът да обяви и двамата си пилоти преди края на месеца.