
снимка:
f1fanatic.co.uk
Отборът на Торо Росо трябва да обяви пилотите си за 2009 година във Формула 1.
Бившият шеф на тима Герхард Бергер коментира ситуацията в Торо Росо в интервю за швейцарското списание "Блик".
"Аз лично взех правилното решение и то според мен в правилното време да продам своя дял. За 2009 година отборът намери добър и бърз пилот, става дума за Себастиен Буеми", коментира австриецът.
Очаква се отборът да обяви и двамата си пилоти преди края на месеца.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ