Торес: Нищо в Испания не ми липсва

Испанската звезда на Ливърпул Фернандо Торес разкри, че не съжалява за решението си да заиграе на Острова, определяйки решението си за най-правилното за него.

 

"Ел Ниньо" се превърна в един от най-добрите нападатели в света, през времето в което носи свещената червена фланелка на мърсисайдския клуб, измъквайки се от посредствеността, обхванала родния му клуб Атлетико (Мадрид).

 

"Гледах Висшата лига по телевизията и си мислех, че мога да се впиша добре в този шампионат", сподели Торес. "Още в първите си дни в Англия се заех повече от сериозно да науча езика. Прекарвах часове в уроци, като се упражнявах и вкъщи. Най-вече по отношение на футболната терминология."

 

"Нищо в Испания не ми липсва. Нито футбола, нито климата. Живота в Ливърпул ми харесва и пасва идеално на лайфстайл-а ми. А качествата ми като нападател, и по-специално моята скорост и мощ ми помогнаха да се адаптирам към играта тук."