Сам Алърдайс: Трябваше аз да водя Англия

снимка: telegraph.co.uk

Мениджърът на Блекбърн Роувърс Сам Алърдайс изрази мнение, че според него той е трябвало да наследи шведа Свен Горан Ериксон начело на Англия преди 3 години.

 

Тогава Алърдайс опита да убеди комитета на английската футболна асоциация, че е точния човек за поста, но в крайна сметка бе избран провалилият се тотално в последствие Стив Макларън.

 

"Беше разочароващо, защото без да искам да звуча надменно, аз бях точния човек за работата", заяви Големият Сам. "Тогава те искаха англичанин и вярвам, че аз бях достатъчно подготвен да взема поста. Бях достатъчно квалифициран и съм сигурен, че щях да постигна страхотен успех в начнинанието. Но за съжаление, те не избраха мен."