Торес аут за няколко мача

снимка: wordpress.com

Нападателят на Ливърпул Фернандо Торес отново се контузи и ще отсъства от терена за известно време. В снощното дерби срещу Реал Мадрид испанецът успя да остане на терена само до 61 мин. и след това напусна заради болки в глезена. Треньорът му Бенитес призна, че Торес може да пропусне гостуването през уикенда на Мидълзбро.


„Не знам какво става с Торес. Може би ще пропусне няколко мача. Със сигурност няма да се възстанови до мача с Мидълзбро." заяви Бенитес. В този мач Ливърпул ще се надява да намали разликата с водачите от Манчестър Юнайтед, които този уикенд ще играят финала на Карлинг Къп срещу Тотнъм.