
Треньорът на Астън Вила Мартин О'Нийл не може да повярва, че изкуственият терен на ЦСКА Москва е достатъчно добър за състезание от европейските клубни турнири.
Мениджърът не е съгласен с позволението на УЕФА московчани да използват изкуствен терен за срещата реванш от турнира за купата на УЕФА между ЦСКА и Астън Вила.
Британският вестник Гардиън цитира думите на О'Нийл: "Ако те си мислят, че терена е добър, защо тогава не играха финала за Купата на УЕФА върху тази настилка?"
"Хората ще кажат, че зимите тук са толкова студени и има нужда от такъв терен. Това може да е най-добрият изкуствен терен в Европа, но ние не сме свикнали да играем на такава настилка", добавя специалистът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ