Мартин О'Нийл недоволства от изкуствения терен в Москва

снимка: ройтерс

Треньорът на Астън Вила Мартин О'Нийл не може да повярва, че изкуственият терен на ЦСКА Москва е достатъчно добър за състезание от европейските клубни турнири.

 

Мениджърът не е съгласен с позволението на УЕФА московчани да използват изкуствен терен за срещата реванш от турнира за купата на УЕФА между ЦСКА и Астън Вила.

 

Британският вестник Гардиън цитира думите на О'Нийл: "Ако те си мислят, че терена е добър, защо тогава не играха финала за Купата на УЕФА върху тази настилка?"

 

"Хората ще кажат, че зимите тук са толкова студени и има нужда от такъв терен. Това може да е най-добрият изкуствен терен в Европа, но ние не сме свикнали да играем на такава настилка", добавя специалистът.