Тони Здравков: Спечелихме с хъс

Новият наставник на Левски Антони Здравков записа първа победа в първенството днес, след като "сините" спечелиха с минималното 1:0 дербито срещу Ботев (Пловдив).

Бившият наставник на Ботев (Враца) коментира, че ключът към победата е бил в хъса, с който футболистите са играли в днешната среща. Според треньора, Левски е имал повече положения и напълно заслужено е спечелил срещата.

"С хъс надделяхме днес, с много хъс играха момчетата. През доста голяма част от мача играхме по-добре, създадохме и повече положения, но реализирахме едно единствено, което се оказа достатъчно

Поздравявам всички момчета, които играха, а и тези които не играха, защото всички бяха готови. Благодаря и на публиката, която беше зад нас", каза след срещата Здравков.

"Антонио Вутов и Борислав Цонев почнаха припряно, загубих елементарни топки в средата. През втората част Боби игра добре преди червения картон, докато Антонио не намери себе си. Но бъдещето е пред тях.

Съдията най-добре може да коментрира, не е работа на треньорите да дават оценки. Дай Боже това да е повратният момент през сезона. Искрено благодаря на феновете, не оставиха на Герена да се чувстваме гости. Надвикахме ги.

Мисля, че Левски е готов да се бори във всеки един мач. Каквото дойде, такова. Има отбори с аванс пред нас, надявам се да играем агресивно, с желание и да търсим победата винаги", коментира още Здравков.