Баждеков: Няма финансова криза в Левски

Финансовият директор на Левски Константин Баждеков изглеждаше облекчен след важната победа на „сините" с 1:0 над гостуващия Ботев (Пловдив).

Гари Родригес реализира единственото попадение в 85-ата минута на срещата и върна усмивките на „синя" България.

„Много важна победа, надявам се това да е преломен момент и Левски да започне да върви отново нагоре", заяви Баждеков в ефира на ТВ7 веднага след последния съдийски сигнал.

„Строежът на Сектор „А" върви с пълна сила, както се вижда.

Не може да се говори за финансова криза в Левски, ситуацията не е такава. Всичко е нормално", каза още Баждеков на излизане от стадион „Георги Аспарухов".

Старши треньорът на Левски Антони Здравков посочи хъса и желанието в играчите на „сините" за основен инструмент по пътя към престижния успех над Ботев.

Наставникът на „канарчетата" Станимир Стоилов не можеше да намери обяснение за слабата игра на неговите футболисти, особено през второто полувреме.