Тони Здравков: Проблемът ни не е изцяло в защита

снимка: levski.bg

Старши треньорът на ЛевскиАнтони Здравков коментира впечатленията си от изиграната контрола срещу Теплице (2:4).

„Днес в по-голямата част от мача държахме инициативата, създавахме положения и не вкарахме, но допуснахме попадения след контраатаки и индивидуални грешки. Допуснахме и гол от дузпа, при която нямаше нарушение, но това не е извинение. Има още доста да работим.

До днес всички получиха равен шанс като игрови минути. Оттук нататък ще играят тези, които показват необходимото, че заслужават да играят в следващите мачове, а така също и в срещите за първенство. Вече ще избистряме състава.

Белаид има медицински проблем, едно възпаление, затова остана в София да му бият едни инжекции. Надявам се всичко да е отшумяло. Гаджев е с лек проблем в коляното. Докторът взе решение да не вземе участие, тъй като терените, на които играем, мачовете са доста твърди.

Днес нямахме проблеми при статичните положения. Но проблемът според мен не е изцяло в защитата. Днес губихме топката в определена зона, всички оставаха на място, което не е добре. Върху това трябва да поработим“, коментира Здравков, цитиран от официалния сайт на Левски.