
Нападателят на Рома Лука Тони заяви, че неговият отбор се е върнал в борбата за титлата в Италия. Вчера „римските вълци" спечелиха безпроблемно с 4:2 срещу тима на Удинезе, като един от головете вкара именно Тони.
Така тимът вече е на 4 точки зад лидера Интер и на две зад втория Милан, който може да стане лидер ако днес спечели срещу Наполи. „Състезанието за титлата все едно започва от начало и ние също сме в него", каза Тони пред „Спортс Италиа".
„Пожелавам си да спечелим всички мачове до края и чак тогава ще можем да говорим", каза още Тони. Следващият мач на „вълците" е на гости на Болоня в сряда, а следващата събота излизат в един от решителните мачове за титлата срещу Интер.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ