
Президентът на Палермо Мурицио Дзампарини изрази своето разочарование затова, че неговият тим не е успял да победи шампионите от Интер. Срещата между двата тима завърши 1:1, но и може да се каже че Палермо и Интер загубиха по две точки. Преди седмица другият сицилиански отбор Катания пък нанесе загуба на Интер преди седмица.
„Трябваше да победим, Катания успя да ги бие, ние не," заяви Дзампарини пред La Gazzetta dello Sport.
„Не мога да съм щастлив. Ние се нуждаехме от трите точки. Трябваше да бягаме повече и да ги натискаме особено в края на мача, когато „нерадзурите" бяха изморени."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ