Томас Шааф: Сами се бихме

галерия:

снимка: Wikipedia

Старши треньорът на Вердер (Бремен) Томас Шааф смята, че неговият отбор сам се е победил при загубата с 2:1 от Байерн Мюнхен за Купата на Германия. Бременци имаха много положения, особено през второто полувреме, но не успяха да ги оползотворят.

 

„Сами се победихме. Имахме пет чисти положения за гол през втората част. За съжаление не успяхме да се възползваме от възможностите си и загубихме", коментира Шааф пред официалния сайт на Вердер.

 

„Днес бяхме наказани за пропуските си. Трябва горещо да съжаляваме, че не оползотворихме предимството си в мача, но можем да се сърдим само на себе си", добави германският специалист.