
Старши треньорът на Барселона Хосеп Гуардиола остана доволен от победата на възпитаниците си с 2:0 над непретенциозния Сеута за Купата на Краля. Пеп обаче заяви, че е искал отборът му да отбележи поне още един гол.
„Изиграхме отлично първо полувреме. През втората част бяхме по-колебливи и не се справихме толкова добре", каза Гуардиола след мача, цитиран от „Марка".
„Трябваше да отбележим още голове, но иначе съм доволен от представянето на играчите си. Те бягаха повече от противниците си и аз останах удовлетворен от това. Това, което липсваше бе още един гол във вратата на Сеута", добави наставникът на каталунците.
„Контролирахме мача през цялото време и постигнахме добър резултат. В ден като днешния, всеки треньор би бил горд да води отбор като Барселона. Направихме важна стъпка в турнира, но трябва да бъдем предпазливи, защото футболът поднася много изненади", завърши Гуардиола.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ