Тодор Батков: Пожелавам успех на ЦСКА

галерия:

снимка: bulphoto.com

Собственикът на Левски Тодор Батков бе много доволен след победата с 5:2 над Калмар и заяви, че „сините" разполагат с много добър отбор.

 

„Всичко е добре, когато завършва добре. Важното е, че продължаваме напред. Не съм треперил при 3:2, въпреки, че ме споходиха лоши спомени за мача с Антверпен.

 

Единственото, което мога да кажа е, че имаме отбор. Можем да вземем още няколко класни попълнения в различните линии.

 

Пожелавам успех на ЦСКА. Разбрах, че губят с 1:0 на почивката", каза Батков.