
снимка:
levski.bg
Нападателят на Левски Гара Дембеле, който отбеляза два от головете при победата с 5:2 над Калмар заяви, че за него няма значение с кой отбор ще се паднат „сините" в следващата фаза на турнира.
„Изиграхме добър мач. Радвам се, че победихме", бе краткият коментар на Гара след мача.
Запитан как се чувства след вече 6 отбелязани гола за Левски, Дембеле заяви, че това няма значение, а важното е отборът да печели.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ