
снимка:
bgolympic.org
Двойната световна шампионка за младежи в спринта Тезджан Наимова поднови тренировки след близо 6-месечна пауза. Тя почиваше, след като беше накисната в скандал със забранени препарати.
Тезджан се пусна на пистата на стадион "Пловдив", пробва и щанги в лекоатлетическото хале на Спортното училище. "Вече имам мускулна треска", пошегува се звездата на родния спринт.
Наимова няма никакво намерение да се отказва от спорта. Наказанието на пловдивчанката е за още 1,5 години. Три месеца Тезджан си почиваше в ЮАР, едва неотдавна се прибра в България.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ