
Утре националният отбор по тенис на България (жени) ще играе плейоф за оставане в група 1 на зона Европа -Африка на Фед Къп, след като тенисистките ни загубиха и от отбора на Хърватия с 2:1.
В решителната среща на двойки Цветана Пиронкова и Елица Костова паднаха от Йелена Костанич Тошич и Петра Мартич с 6:7, 1:6.
Така след 0:3 срещу домакина Естония и сега 1:2 победи срещу Хърватия, тенисистките ни ще спорят за запазване мястото на страната ни в група 1 на зона Европа - Африка на неофициалното световно отборно първенство по тенис за жени.
Довечера ще стане ясен и съперникът ни, жребият ще бъде между Австрия, Люксембург и Босна.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ