България и Хърватия ще решат спора на двойки

снимка: SPORTA.BG

Отборите на България и Хърватия за "Фед Къп" си размениха по една победа на сингъл и по-късно днес в срещата на двойки ще се излъчи победителят. Двата отбора са в група 1 на зона Европа/Африка на неофициалното световно първенство по тенис за жени.

 

Първата среща на българките бе на Елица Костова, която загуби с 6:2, 6:1 от Петра Мартич. След това първата ракета на България Цветана Пиронкова победи със 7:5, 6:3 Сандра Мамич.