Сутил и Лиуци се сдобриха след караниците в Бразилия

галерия:

Двамата пилоти на Форс Индия Адриан Сутил и Витантонио Лиуци са се сдобрили, след свадата помежду им по време на Гран при на Бразилия на пистата "Интерлагос".

 

Тогава двамата се обвиниха един с друг, че са си попречили по време на квалификацията, която не завърши никак добре за тях. Тогава Сутил бе елиминиран, докато Лиуци успя да завърши на 18-та позиция.

 

Адриан Сутил обаче довери, че двамата съотборници вече са разговаряли по въпроса и са изгладили отношенията си, дни преди финалния старт за сезона в Абу Даби.

 

"Сега всичко е по-добре", разкри германецът. "Когато работиш в екип, понякога имаш проблеми с колегите си. Това е нормално. По време на квалификациите на "Интерлагос" ние също имахме някои проблеми, което бе видимо. Но няма нищо притеснително. Говорихме помежду си и всичко вече е наред. Не се мразим един с друг, това е най-важното", добави Сутил.