Суазо остава в Бенфика

снимка: БГНЕС

Голмайсторът на португалския гранд Бенфика Давид Суазо със сигурност ще остане в тима на „орлите" до края на сезона. В момента хондурасецът пребивава под наем в португалския отбор от Интер. Личният агент на Суазо, заяви пред медиите, че нападателят може да напусне „червените" най-рано през лятото.

 

„Давид се чувства много добре в Лисабон. Той иска да остане тук поне до края на сезона и със сигурност няма да обсъждаме с никой клуб евентуално негово преминаване преди края на настоящата кампания", каза агентът на латиноамериканеца пред медиите.

 

Според слухове, сериозен интерес към стрелеца има от английските Нюкясъл, Астън Вила и Евертън.

 

Ако пък Адриано напусне скоро Интер, е напълно възможно от тима на „нерадзурите" да решат да върнат Суазо в редиците си за следващия сезон.